PROMOCJE

Aktualne promocje

Mój własny biznes

to oferta skierowana do Klientów, którzy zaczynają swój biznes. Proponujemy naszą pomoc "krok po kroku" przy rejestracji działalności gospodarczej oraz pomoc w wyborze optymalnej formy opodatkowania, a po podpisaniu umowy na stałą współpracę na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, prowadzenie księgowości przez okres pierwszych 2 miesięcy ze zniżką 20%.

Rabat internetowy

dla nowych klientów, którzy podpiszą umowę z naszym biurem rachunkowym na okres co najmniej 12 miesięcy i zadeklarują, że dotarli do nas przez naszą stronę internetową, oferujemy 2 miesiące z 15% rabatem od stawki ustalonej w umowie.

Zmień biuro rachunkowe

to oferta skierowana do naszych przyszłych Klientów, którzy chcieliby zmienić swoją księgowość. Proponujemy im w przypadku podpisania umowy na stałą współpracę na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, usługi księgowe w cenie 15% wynegocjowanej wartości podstawowej usługi przez okres pierwszych 2 miesięcy.

Z polecenia

to oferta skierowana do naszych dotychczasowych Klientów. Za każdego nowego Klienta, któremu Państwo polecą usługi księgowe naszego biura rachunkowego, i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, otrzymają Państwo zniżkę w wysokości 10% od dotychczasowego wynagrodzenia przez 2 miesiące lub równowartości usługi za pierwszy miesiąc prowadzenia ksiąg rachunkowych poleconemu Klientowi.

Skontaktuj się

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń

+48 733 900 360
+48 501 947 083
ksiegowosc@akcess.biz.pl