BIURO NA ODLEGŁOŚĆ

Potrzebujesz fachowej obsługi w atrakcyjnej cenie i nie chcesz jeździć do biura rachunkowego? Skorzystaj z usług naszego biura z siedzibą w Krakowie, gdzie poprzez zdalną obsługę możemy zaoferować konkurencyjne ceny i naprawdę wygodne sprawne działanie.

Chcąc zagwarantować naszym klientom jak najwygodniejsze prowadzenie spraw księgowych, przygotowaliśmy ofertę bazującą na obsłudze zdalnej.

Zapraszamy klientów ze wszystkich rejonów Polski, którzy poszukują sposobu na przyjazną i profesjonalną rachunkowość w zachęcających cenach.

Biuro księgowe na odległość to kompleksowa, fachowa obsługa. Dzięki skorzystaniu z usług rachunkowych w takiej formie, można uzyskać optymalizację działalności w dziedzinie kosztów oraz czasu.

Gwarantujemy rzetelność, terminowość i indywidualnie dopasowaną obsługę. Z tej formy współpracy, którą wprowadziliśmy w 2012 roku, skorzystało już wiele firm.

Jak to działa ?

Ustalenie warunków

Szacujemy ilość i rodzaj dokumentów księgowych, a następnie ustalamy warunki finansowe.

Umowa

Przygotowujemy umowę, którą otrzymujecie Państwo emailem i odsyłacie ją nam podpisaną w dwóch egzemplarzach, my przesyłamy do Was jeden egzemplarz uzupełniony o nasze podpisy.

Odbiór dokumentów

Nie jest konieczne dowożenie ich osobiście do biura, ponieważ można przesłać je kurierem, pocztą tradycyjną lub też wysyłać jako skany albo w formacie elektronicznym. Najczęściej stosujemy dwa sposoby: a. Prześlij nam swoje dokumenty w formie elektronicznej np. skany, pdf. (w tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie firmy) b. Przygotuj dokumenty na 10­ty dzień miesiąca, zaś my wyślemy po nie kuriera (w tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w naszym biurze. Zgłaszamy to oczywiście do Urzędu Skarbowego, tak, że wszelkie kontrole będą mogły odbywać się w naszej firmie).

Konsultacje i porady

Wszystkie konsultacje i doradztwo związane z usługami mogą odbywać się przez internet, na przykład poprzez pocztę e­mail, przez komunikatory internetowe , a także telefonicznie. Nigdy nie pozostaniesz sam z problemami podatkowymi, gdyż zawsze służymy bezpłatną fachową pomocą.

Podatki, ZUS i faktura

Informację o podatkach do zapłacenia, składkach ZUS otrzymasz w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów.

Skontaktuj się

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń

+48 733 900 360
+48 501 947 083
ksiegowosc@akcess.biz.pl